WIESZAKI NA UBRANIA

Wieszaki na ubrania

Masz już dość otaczającego Cię chaosu odzieżowego? Masz poczucie, że toniesz w setkach ubrań? Powiedz STOP ogarniającemu Cię bałaganowi! Zastosuj indywidualne rozwiązania – wieszaki na ubrania.
Zyskaj więcej miejsca na sezonowe ubrania, przechowywanie niepotrzebnej, zużytej odzieży.
Wieszaki metalowe na ubrania wytrzymają duże ciężary. I mają jeszcze jedną zaletę sam możesz je zaprojektować, dopasowując wymiar, stylistykę do Twoich potrzeb. Nie wygną się od ciężaru odzieży, a przy tym ich kształt, kolor zależy tylko od Ciebie.
Dzięki wieszakom na ubrania przechowywanie odzieży, ubrań będzie proste, wygodne i funkcjonalne. Zapewnij porządek Twojemu garażowi lub innemu pomieszczeniu, gdzie trzymałeś ubrania.
Wieszaki na ubrania mogą przybierać różną formę, kształt i wymiar, mogą być dodatkowo wykonane na kółkach, przytwierdzone do ściany – ścienne lub wolnostojące.
Interesującą formą wieszaków na ubrania jest listwa o dowolnym rozmiarze z hakami przytwierdzona bezpośrednio do ściany.
Główną zaletą wieszaków na ubrania jest ich prosty montaż i demontaż do powierzchni płaskich lub możliwość ustawienia ich w dowolnym miejscu, dzięki mocnej podstawie czy funkcjonalnym kółkom, które zapewniają mobilność wieszakom na ubrania.
Wieszaki na ubrania składają się najczęściej z metalowych ram zespolonych ze sobą w postaci spawu. Na górnej ramie, najczęściej pojedynczej lub podwójnej umieszczone są ubrania na wieszakach.

Wieszaki na ubrania najczęściej wykorzystywane są w budynkach użyteczności publicznej, szatniach zakładów przemysłowych, produkcyjnych, szatniach klubów sportowych, rozrywkowych, bibliotekach publicznych. Wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba powieszenia ubrania, zmiany odzieży na inną (np. roboczą w zakładzie produkcyjnym).

Wieszak na ubrania może również spełniać funkcję dekoracyjną w naszych mieszkaniach, przybierając często indywidualny kształt wzbudzający zachwyt gości.

Trudno sobie wyobrazić duże powierzchnie sklepowe bez wieszaków na ubrania, które muszą wytrzymać duże obciążenia dziesiątek ubrań powieszonych na wieszakach.

Wszystkie większe sieciówki najczęściej aranżując swoje powierzchnie sprzedażowe i dostępną przestrzeń użytkową wykorzystują z powodzeniem wieszaki na ubrania.
Najczęściej są to wykonane pod indywidualne zamówienia i indywidualne wymiary właśnie wieszaki na ubrania.

Zaufaj sprawdzonej Firmie.

Posiadamy niezbędne doświadczenie w tworzeniu indywidualnych rozwiązań dedykowanych do Twojego garażu, pomieszczenia gospodarczego czy domu w postaci wieszaków na ubrania!
Od teraz Twoje dotychczasowe zmartwienia co zrobić z piętrzącymi się ubraniami, starymi zużytymi ubraniami w Twoim garażu czy magazynie znikną!
Zadzwoń pod numer (+48) 535 975 665 i umów się na spotkanie z naszym doradcą.
Wspólnie wybierzemy właściwe rozwiązanie dla Ciebie czy Twojej Firmy.
Dopasujemy i wykonamy wieszaki na ubrania pod Twoje dostępne powierzchnie. Wzbudź zainteresowanie i zazdrość sąsiadów, gdy zobaczą jak zagospodarowałeś w prosty i funkcjonalny sposób Twoją dotychczas niewykorzystaną przestrzeń.
Wykonujemy wieszaki na ubrania na terenie województwa mazowieckiego, ale nie tylko.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie wykonania wieszaków na ubrania na terenie miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Pruszków, Żyrardów? Skorzystaj z rozwiązań, które od lat z powodzeniem wdrażamy w mniejszych lub większych Firmach. Profesjonalny wieszak na ubrania to rozwiązanie, na które Cię stać!
Planujesz otworzyć sklep z odzieżą? Nie wiesz jak zagospodarować szatnię w publicznej bibliotece? Chcesz znaleźć funkcjonalne rozwiązanie na ubrania w Twojej restauracji, kawiarni czy barze?
Zdecyduj się na wieszaki na ubrania, które rozwiążą Twoje problemy!

KONTAKT

logo_steel_welding_2
STEEL WELDING
CZESŁAW RYBKOWSKI
96-313 BUDY-GRZYBEK
ul.ŚWIDERSKIEGO 2A
535 975 665
NIP: 838-1588-743
REGON: 363956869