WIESZAKI NA ROWER

Wieszaki na rower

Marzy Ci się własna rowerownia, gdzie wszystko ma swoje miejsce? Jesteś pasjonatem wycieczek rowerowych? Zaczyna Ci brakować miejsca na nowy rower lub osprzęt do roweru? Nie wpadaj w panikę – wybierz wieszaki na rowery! Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań dostępnych specjalnie dla Ciebie!
Wieszaki na rower to rozwiązania dedykowane zarówno do dużych powierzchni jak i małych schowków. Zagospodaruj w prosty sposób Swoją powierzchnię na rower!
Główną zaletą wieszaków na rowery jest to, że tylko Ty decydujesz o wysokości umieszczenia wieszaka pod Twój konkretny rower.
Spersonalizuj Swój wieszak na rower, dopasowując wieszak pod konkretny model roweru. Stwórz swoje własne miejsca parkingowe w Twojej dostępnej powierzchni! Zobacz jakie proste może być parkowanie Twojego roweru!
Wieszaki na rower mają jeszcze jedną zaletę, zapobiegają brudzeniu ścian podczas parkowania a zastosowanie indywidualnych rozwiązań pozwala na stworzenie Twojej indywidualnej przestrzeni dla rowerów, której zazdrościć Ci będą znajomi.

Wieszaki na rower to sprawdzone od lat rozwiązania dedykowane do rowerów.

Najczęściej stosowaną formą wieszaków na rower są wieszaki ścienne, czyli de facto wieszaki mocowane do ściany budynku, garażu, piwnicy. To idealny sposób na przytwierdzenie stabilnie roweru do trwałej powierzchni, praktyczny sposób na przechowywanie roweru w ciasnym garażu, domu lub piwnicy. Tego typu wieszaki pasują do każdego typu roweru i wykonane są z wysokiej jakości stali.
Uchwyt tego typu wieszaka zazwyczaj pokrywa się dodatkowo jeszcze gumową osłoną zabezpieczająca obręcz koła roweru przed uszkodzeniem.

Trudno sobie wyobrazić inny i bardziej praktyczny sposób na montaż roweru, jak nie wieszak na rower.To on znajduje zastosowanie w naszych garażach, piwnicach, sklepach, serwisach czy rowerowniach. Wieszaki na rowery wykonujemy z najlepszych dostępnych materiałów, gwarantujących wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne w codziennym użytkowaniu.

Produkując wieszaki na rowery wykorzystujemy stal nierdzewną, ocynkowaną lub nieocynkowaną, która może być malowana proszkowo w dowolnym kolorze. Zabezpieczenie w ten sposób powierzchnie metalowe pozwalają na użytkowanie wieszaków na rowery w każdych warunkach, zarówno wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Na specjalne życzenia klientów jesteśmy w stanie wykonać wieszaki na rowery na dowolną ilość rowerów. Montujemy zarówno pojedyncze wieszaki na rower jak i całe moduły zespolone ze sobą w jeden ciąg, z możliwością rozbudowy.

Wieszaki na rower to rozwiązania, które idealnie sprawdzą się w przydomowym garażu jak i powierzchniach przy spółdzielniach czy wspólnotach mieszkaniowych, gdzie często wymagana jest większa ilość stanowisk do zagospodarowania na rowery dla lokatorów.

Potrzebujesz wsparcia i doradztwa w zakresie wykonania wieszaków na rower na terenie miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Pruszków, Żyrardów? Skorzystaj z rozwiązań, które od lat z powodzeniem wdrażamy u wielu klientów.

Profesjonalne wieszaki na rower to rozwiązanie, na które Cię stać!

Zaufaj sprawdzonej Firmie, która posiada niezbędne doświadczenie w tworzeniu indywidualnych rozwiązań dedykowanych do Twojego garażu w postaci wieszaków na rower! Od teraz Twoje dotychczasowe zmartwienia z wiecznym bałaganem w Twoim garażu, piwnicy czy magazynie znikną! Zadzwoń pod numer (+48) 535 975 665 i umów się na spotkanie z naszym doradcą.

Wspólnie wybierzemy właściwe rozwiązanie dla Ciebie. Dopasujemy i wykonamy wieszaki na rower pod Twoje dostępne powierzchnie w Twoim garażu, magazynie czy piwnicy. Wzbudź zainteresowanie i zazdrość sąsiadów, gdy zobaczą Twój nowy garaż z nową zaadaptowaną przestrzenią użytkową na Twój rower. Realizujemy zlecenia zarówno dla osób prywatnych, jak dla Firm, które poszukują kompleksowych rozwiązań.

KONTAKT

logo_steel_welding_2
STEEL WELDING
CZESŁAW RYBKOWSKI
96-313 BUDY-GRZYBEK
ul.ŚWIDERSKIEGO 2A
535 975 665
NIP: 838-1588-743
REGON: 363956869