WIESZAKI NA BOXY

Wieszaki na boxy


Zastanawiasz się czy są idealne rozwiązania do przechowywania boxów dachowych, desek surfingowych, kajaków?
Oczywiście! Wybierz wieszaki metalowe na boxy! Wieszaki są bardzo stabilne i estetycznie wykonane, wykonane z wysokiej jakości profili stalowych. Mogą być malowane na dowolny kolor według palety RAL.
Zapewnij na wiele lat porządek w Swoim garażu!
Tylko Ty decydujesz czy chcesz przytwierdzić wieszak na boxy do sufitu czy do ściany.
Wystarczy jeden telefon do naszego doradcy, który na miejscu dokona pomiaru i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Twojego garażu.
Przekonaj się jak w prosty sposób możesz wygospodarować dodatkową przestrzeń w Swoim garażu lub pomieszczeniu gospodarczym!
Ciesz się rozwiązaniami, które na długie lata zapewnią Ci ład w Twoim najbliższym otoczeniu!
Zabezpieczony box na ścianie będzie Ci długo służył przez lata w Twoich podróżach, a deska surfingowa będzie ciągle wyglądać jak nowa. A wszystko za sprawą funkcjonalnych wieszaków na boxy.
Wieszaki na boxy to profesjonalne rozwiązanie dla ludzi szukających praktycznych i prostych metod na uporządkowanie Swojej powierzchni użytkowej.
Jedną z ciekawszych form na przechowanie boxa jest umieszczenie go pod sufitem garażu.
Do tego celu stosuje się wieszak na box z wyciągiem, który ułatwia również samodzielne zakładanie i zdejmowanie go spod sufitu.
Ten rodzaj wieszaków na boxy idealnie sprawdza się również także do przechowywania kajaków czy desek windsurfingowych, gdyż powierzchnie pod sufitem doskonale nadają się do zagospodarowania wolnej przestrzeni.


Do czego tak naprawdę oprócz oczywiście boxów dachowych można wykorzystać wieszaki na boxy?


Wieszaki na boxy oprócz dedykowanego użycia na bocy dachowe idealnie nadają się również do przechowywania nart, snowboardów, drabin, bagażników, dużych toreb i walizek podróżnych, dla których zawsze nie znajdujemy miejsca w naszym domu.
Wieszaki na boxy, jeśli wybieramy wariant mocowania do ściany najczęściej przybierają formę dwóch ramion pionowych i poziomych wygiętych pod odpowiednim kątem, które dodatkowo są regulowane za pomocą śrub w płaszczyźnie, zapewniając dopasowanie do każdego rodzaju i gabarytu boxu.
Ramiona metalowe mocowane do ściany mogą być dodatkowo zabezpieczone na specjalne życzenie klientów dodatkową miękką osłoną (najczęściej gumową), chroniącą box dachowy przed niepotrzebnym zarysowaniem.
Wieszaki na boxy montowane do ściany wymagają zastosowania odpowiednim śrub i kołków zapewniających przytwierdzenie w bezpieczny sposób do ściany.
Wykonujemy regały na boxy na terenie województwa mazowieckiego, ale nie tylko.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie wykonania wieszaków na boxy na terenie miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Pruszków, Żyrardów? Skorzystaj z rozwiązań, które od lat z powodzeniem wdrażamy w mniejszych lub większych Firmach.

Profesjonalne regały na boxy to rozwiązanie, na które Cię stać!

Zaufaj sprawdzonej Firmie, która posiada niezbędne doświadczenie w tworzeniu indywidualnych rozwiązań dedykowanych do Twojego garażu w postaci wieszaków na boxy!
Od teraz Twoje dotychczasowe zmartwienia z wiecznym bałaganem w Twoim garażu czy magazynie znikną!

Zadzwoń pod numer (+48) 535 975 665 i umów się na spotkanie z naszym doradcą.
Wspólnie wybierzemy właściwe rozwiązanie dla Ciebie czy Twojej Firmy.
Dopasujemy i wykonamy wieszaki na boxy pod Twoje dostępne powierzchnie w Twoim garażu. Wzbudź zainteresowanie i zazdrość sąsiadów, gdy zobaczą Twój nowy garaż z nową przestrzenią użytkową. Realizujemy zlecenia zarówno dla osób prywatnych, jak dla Firm, które poszukują kompleksowych rozwiązań dla Swojej floty.

KONTAKT

logo_steel_welding_2
STEEL WELDING
CZESŁAW RYBKOWSKI
96-313 BUDY-GRZYBEK
ul.ŚWIDERSKIEGO 2A
535 975 665
NIP: 838-1588-743
REGON: 363956869