WIESZAKI METALOWE

Wieszaki metalowe

Wieszaki metalowe to jedne z najbardziej poszukiwanych rozwiązań na rynku. Można wyróżnić wśród nich: wieszaki garażowe, wieszaki na rower, wieszaki na boxy, wieszaki na ubrania.

Wieszaki garażowe

Masz problem z przechowywaniem najróżniejszych sprzętów w swoim garażu?
Nie dysponujesz odpowiednią przestrzenią w Swoim pomieszczeniu?
Masz poczucie, że nic się nie mieści w Twoim garażu?
Wydziel powierzchnię użytkową, zagospodaruj maksymalnie Swoją przestrzeń w garażu!
Przechowuj wszystkie sprzęty i niezbędne przedmioty w prosty i funkcjonalny sposób. Wybierz wieszak garażowy! Ciesz się zaprojektowaną powierzchnią użytkową w swoim garażu.
Wieszaki garażowe pozwolą nadać Twojemu garażowi nowego, przestrzennego wymiaru.
Od teraz dzięki indywidualnym wieszakom garażowym Twoja uporządkowana powierzchnia garażowa będzie obiektem zazdrości sąsiadów.
Twoja nowa urządzona przestrzeń dzięki funkcjonalnym wieszakom garażowym stanie się oazą porządku na wszystkie Twoje rzeczy.
Wieszak garażowy sprawi, że Twoja powierzchnia użytkowa będzie prezentować się będzie schludnie i elegancko.
Dzięki wieszakom metalowym wydzielisz kącik przeznaczony na ubrania do pracy, znajdziesz nowe powierzchnie na strefę relaksu lub uporządkujesz swoje narzędzia.
Wieszaki garażowe metalowe mogą pomóc Ci zagospodarować miejsce na Twój motocykl, rower, który nie wiedziałeś gdzie schować.
Wieszaki metalowe to idealny produkt na umieszczenie w Twoim garażu czy pomieszczeniu gospodarczym boksów na dach, kasków motocyklowych, nart i tym podobnych rzeczy.
Solidne i trwałe wieszaki garażowe pozwolą Ci na prawidłowe wykorzystanie dostępnych miejsc, o których istnieniu mogłeś nawet nie wiedzieć.

Wieszaki na rower

Marzy Ci się własna rowerownia, gdzie wszystko ma swoje miejsce? Jesteś pasjonatem wycieczek rowerowych? Zaczyna Ci brakować miejsca na nowy rower lub osprzęt do roweru? Nie wpadaj w panikę – wybierz wieszaki na rowery!
Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań dostępnych specjalnie dla Ciebie!
Wieszaki na rowery to rozwiązania dedykowane zarówno do dużych powierzchni jak i małych schowków. Zagospodaruj w prosty sposób Swoją powierzchnię na rower!
Główną zaletą wieszaków na rowery jest to, że tylko Ty decydujesz o wysokości umieszczenia wieszaka pod Twój konkretny rower.
Spersonalizuj Swój wieszak na rowery, dopasowując wieszak pod konkretny model roweru. Stwórz swoje własne miejsca parkingowe w Twojej dostępnej powierzchni! Zobacz jakie proste może być parkowanie Twojego roweru!
Wieszaki na rowery mają jeszcze jedną zaletę, zapobiegają brudzeniu ścian podczas parkowania a zastosowanie indywidualnych rozwiązań pozwala na stworzenie Twojej indywidualnej przestrzeni dla rowerów, której zazdrościć Ci będą znajomi.

Wieszaki na boxy

Zastanawiasz się czy są idealne rozwiązania do przechowywania boxów dachowych, desek surfingowych, kajaków?
Oczywiście! Wybierz wieszaki metalowe na boxy! Wieszaki są bardzo stabilne i estetycznie wykonane, wykonane z wysokiej jakości profili stalowych. Mogą być malowane na dowolny kolor według palety RAL.
Zapewnij na wiele lat porządek w Swoim garażu!
Tylko Ty decydujesz czy chcesz przytwierdzić wieszak na boxy do sufitu czy do ściany.
Wystarczy jeden telefon do naszego doradcy, który na miejscu dokona pomiaru i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Twojego garażu.
Przekonaj się jak w prosty sposób możesz wygospodarować dodatkową przestrzeń w Swoim garażu lub pomieszczeniu gospodarczym!
Ciesz się rozwiązaniami, które na długie lata zapewnią Ci ład w Twoim najbliższym otoczeniu!

Wieszaki na ubrania

Masz już dość otaczającego Cię chaosu odzieżowego? Masz poczucie, że toniesz w setkach ubrań? Powiedz STOP ogarniającemu Cię bałaganowi! Zastosuj indywidualne rozwiązania – wieszaki na ubrania.
Zyskaj więcej miejsca na sezonowe ubrania, przechowywanie niepotrzebnej, zużytej odzieży.
Wieszaki metalowe na ubrania wytrzymają duże ciężary. I mają jeszcze jedną zaletę sam możesz je zaprojektować, dopasowując wymiar, stylistykę do Twoich potrzeb. Nie wygną się od ciężaru odzieży, a przy tym ich kształt, kolor zależy tylko od Ciebie.
Dzięki wieszakom na ubrania przechowywanie odzieży, ubrań będzie proste, wygodne i funkcjonalne. Zapewnij porządek Twojemu garażowi lub innemu pomieszczeniu, gdzie trzymałeś ubrania.

Wykonujemy wieszaki metalowe na terenie województwa mazowieckiego, ale nie tylko.

Zaufaj sprawdzonej Firmie, która posiada niezbędne doświadczenie w tworzeniu indywidualnych rozwiązań w postaci wieszaków metalowych. Wiedza praktyczna i liczne wdrożenia sprawią, że Twoje dotychczasowe zmartwienia z wiecznym bałaganem w Twoim garażu, pomieszczeniu gospodarczym znikną!
Zadzwoń pod numer 535 975 665 i umów się na spotkanie z naszym doradcą.
Wspólnie wybierzemy właściwe rozwiązanie dla Twojego garażu.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie wykonania wieszaków metalowych na terenie miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Pruszków, Żyrardów? Skorzystaj z rozwiązań, które od lat z powodzeniem wdrażamy w mniejszych lub większych Firmach. Profesjonalne wieszaki metalowe to idealne rozwiązanie, na które Cię stać!

Wieszaki metalowe to jedne z najbardziej poszukiwanych rozwiązań na rynku. Można wyróżnić wśród nich:
GARAŻOWE
NA ROWER
NA BOXY
NA UBRANIA

KONTAKT

logo_steel_welding_2
STEEL WELDING
CZESŁAW RYBKOWSKI
96-313 BUDY-GRZYBEK
ul.ŚWIDERSKIEGO 2A
535 975 665
NIP: 838-1588-743
REGON: 363956869