REGAŁY NA OPONY

Regał na opony

Masz problem z nowymi oponami? Nie wiesz w jaki sposób posegregować zużyte opony? Magazyn wydaje Ci się za mały do twoich potrzeb?
Jednym słowem masz dość bałaganu w Swojej Firmie lub Twoim garażu!
Już teraz pomyśl o regale na opony!
Prowadzisz zakład produkcyjny w branży motoryzacyjnej? Jesteś producentem opon? Masz zakład wulkanizacji lub mechaniki samochodowej? Jesteś właścicielem hurtowni opon lub serwisu samochodowego? Posiadasz sezonowe przechowalnie opon letnich i zimowych?
To rozwiązanie jest idealne dla Ciebie! Wybierz regał na opony! Rozwiąż swoje problemy w prosty sposób! Wystarczy jeden telefon, a nasz zespół przyjedzie zwymiarować Twoje powierzchnie i zaproponuje ci produkty dopasowane do Twoich potrzeb!

Każdy klient jest dla nas ważny. Realizujemy zamówienia zarówno dla przedsiębiorstw, które profesjonalnie składują swoje opony, jak również wykonujemy regały na opony, które sprawdzą się w każdym przydomowym garażu. 

Regał na opony to produkt, znany na całym świecie, sprawdza się zarówno w przemyśle, w branży motoryzacyjnej, wśród producentów opon, w zakładach wulkanizacji i mechaniki samochodowej, w hurtowniach opon i serwisach samochodowych, oraz w sezonowych przechowalniach opon letnich i zimowych. Regały na opony to systemy konstrukcji stalowych, metalowych, które są przystosowane są do składowania kompletnych kół samochodowych o zróżnicowanej średnicy felg i szerokości bieżnika, jak także samych opon.

Jeśli chcesz w końcu zrobić porządek w swoim przydomowym garażu zastosuj rozwiązania w postaci regału na opony. Od teraz Twoje opony lub felgi porozrzucane po całym garażu znajdą właściwe miejsce składowania.

Twój garaż zyska dodatkową przestrzeń użytkową.

Pamiętaj o tym, że w przypadku projektowania indywidualnego regały na opony, to Ty decydujesz ile opon czy felg będziesz magazynować, Ty decydujesz o wysokości i wyglądzie Twojego regału na opony. Jeśli potrzebujesz przytwierdzić go do wybranej ściany lub sufitu nie ma problemu. Nasi specjaliści na miejscu podpowiedzą najlepsze rozwiązanie do Twojej powierzchni. Ilość półek niezbędnych na każdym regale na opony, powtarzalność modułu zaprojektowanego, to wszystko niewątpliwe zalety wykonywania regałów na opony pod indywidualne potrzeby.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie problemu? Chcesz mieć pewność, że Twój regał na opony będzie można w przyszłości bez problemu rozbudować? Skorzystaj z Firmy z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji regałów na opony!

Regały na opony to idealne rozwiązania, które sprawdzi się zarówno w przydomowym warsztacie czy garażu, jak i w dużym przedsiębiorstwie, które profesjonalnie zajmuje się składowaniem lub produkcją opon czy felg.

Regały na opony to solidne konstrukcje o indywidualnym zastosowaniu. To na regałach na opony można bez problemu osadzać opony samochodów osobowych, ciężarowych niezależnie od ich wielkości i rodzaju. Regały na opony, najczęściej dostarczamy do klienta w częściach umożliwiających sprawny i szybki montaż ma miejscu. Regały na opony mogą być mocowane do ściany za pomocą dystansów przyściennych, istnieje również możliwość kotwienia regałów do posadzki lub sufitu, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Co nas wyróżnia:

⦁ indywidualne podejście do klienta
⦁ własny transport regałów na wskazane miejsce
⦁ darmowy montaż zamówionych regałów na miejscu
⦁ możliwość dowolnej rozbudowy regałów, gdy zajdzie taka potrzeba
⦁ produkty przystosowane do wszystkich wymiarów opon

Zaufaj sprawdzonej Firmie, która posiada niezbędne doświadczenie w tworzeniu indywidualnych rozwiązań w postaci regałów na opony. Od teraz Twoje dotychczasowe zmartwienia z wiecznym bałaganem w Twoim garażu czy magazynie znikną na zawsze!

Zadzwoń pod numer (+48) 535 975 665 i umów się na spotkanie z naszym doradcą.
Wspólnie wybierzemy właściwe rozwiązanie dla Ciebie czy Twojej Firmy.

Wykonujemy regały garażowe na terenie województwa mazowieckiego, ale nie tylko.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie wykonania regałów garażowych na terenie miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Pruszków, Żyrardów? Skorzystaj z rozwiązań, które od lat z powodzeniem wdrażamy w mniejszych lub większych Firmach. Profesjonalne regały garażowe to rozwiązanie, na które Cię stać!

KONTAKT

logo_steel_welding_2
STEEL WELDING
CZESŁAW RYBKOWSKI
96-313 BUDY-GRZYBEK
ul.ŚWIDERSKIEGO 2A
535 975 665
NIP: 838-1588-743
REGON: 363956869