REGAŁY NA CHŁODNICE

Regały na chłodnice


Jesteś właścicielem warsztatu samochodowego? Prowadzisz firmę regenerującą chłodnice samochodowe? Na pewno borykasz się z problemem starych, zużytych chłodnic, nie wiesz już gdzie je magazynować i gromadzić.
Idealnym rozwiązaniem na tego typu bolączki jest wykonanie regału na chłodnice. Mocne konstrukcje metalowe zespawane na dowolną długość zapewnią Ci komfort pracy i porządek w Twojej Firmie lub warsztacie.
Tylko Ty decydujesz jak duży regał jest Ci potrzebny i jaki ciężar powinien wytrzymać!
My zapewniamy Ci kompleksową usługę wykonania regału pod Twój konkretny wymiar, w miejscu, w którym nam wskażesz.
Od teraz będziesz cieszył się z wysokiej klasy regałów na chłodnice i zapewnisz sobie porządek w swoim warsztacie lub Firmie.
Pamiętaj jak Cię widzą tak Cię piszą! Wizerunek Firmy zależy tylko od Ciebie. Zyskaj grono nowych klientów, którzy docenią Twoją estetykę w Firmie. Zamów regały na chłodnice dopasowane do Twoich konkretnych potrzeb!
Zobacz jak wiele zużytych sprzętów oraz zregenerowanych chłodnic możesz teraz pomieścić na Swoich nowych regałach!
Chłodnice różnego typu, to bez nich trudno sobie wyobrazić pracę w placówkach handlowych, pracę sprzętu klimatyzacyjnego czy pracę dużych maszyn, które wymagają ciągłego chłodzenia.
Ze względu na charakter swojej pracy dochodzi po jakimś czasie do potrzeby wymiany, czy regeneracji chłodnic.
Regały na chłodnice pozwalają zoptymalizować pracę magazynu, zapewniają sprawny przebieg procesów magazynowych, regeneracyjnych, reklamacyjnych związanych z wymianą, sprzedażą czy regeneracją chłodnic. To bowiem na stabilnych konstrukcyjnie regałach na chłodnice o niezbędnej masywnej konstrukcji stalowej składowane są chłodnice.
Firma Steel Welding jako producent regałów metalowych różnego typu o różnym zastosowaniu gwarantuje najwyższą jakość materiałów, z których powstają nasze regały metalowe. Słupy regałów metalowych, które są podstawą regałów na chłodnice wykonywane są z profili zimnogiętych na naszych profilarkach.
Półki wykonujemy z blach stalowych ocynkowanych, kształtowanych na naszych performerach.
Poszukujesz regału na chłodnice o nietypowych kształtach i wymiarach?
Skorzystaj z usług Firmy Steel Welding, zapewnimy Ci wsparcie na miejscu i pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania dedykowanego do Twoich potrzeb. Posiadamy własne biuro projektowe, które przedstawi Ci projekt regału na chłodnice dedykowanego pod Twoje indywidualne potrzeby.

Nasze własne urządzenia i sprawna ekipa montażowa zapewni Ci najwyższą jakość obsługi.


Zaufaj sprawdzonej Firmie, która posiada niezbędne doświadczenie w tworzeniu indywidualnych rozwiązań w postaci regałów metalowych! Twoje dotychczasowe zmartwienia z wiecznym bałaganem w Twoim garażu czy magazynie znikną raz na zawsze! Od teraz ciesz się nową użytkową powierzchnią, zobacz w jak prosty sposób możesz zagospodarować przestrzeń na chłodnice w Twoim magazynie, garażu czy warsztacie.
Zadzwoń pod numer (+48) 535 975 665 i umów się na spotkanie z naszym doradcą.
Wspólnie wybierzemy właściwe rozwiązanie dla Ciebie czy Twojej Firmy.
Wykonujemy regały metalowe na terenie województwa mazowieckiego, ale nie tylko.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie wykonania regałów na chłodnice na terenie miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Pruszków, Żyrardów? Skorzystaj z rozwiązań, które od lat z powodzeniem wdrażamy w mniejszych lub większych Firmach. Profesjonalne regały metalowe to rozwiązanie, na które Cię stać!

KONTAKT

logo_steel_welding_2
STEEL WELDING
CZESŁAW RYBKOWSKI
96-313 BUDY-GRZYBEK
ul.ŚWIDERSKIEGO 2A
535 975 665
NIP: 838-1588-743
REGON: 363956869