REGAŁY GARAŻOWE

Regały garażowe

Masz problem z przechowywaniem najróżniejszych sprzętów w swoim garażu?
Nie dysponujesz odpowiednią przestrzenią w swoim pomieszczeniu?
Masz poczucie, że nic się nie mieści w Twoim garażu?
Wydziel powierzchnię użytkową, zagospodaruj maksymalnie Swoją przestrzeń w garażu! Przechowuj wszystkie sprzęty i niezbędne przedmioty w prosty i funkcjonalny sposób. Wybierz regały garażowe! Ciesz się zaprojektowaną powierzchnią użytkową w swoim garażu.

Regały garażowe pozwolą nabrać Twojemu garażowi nowego wymiaru.
Od teraz Twojej uporządkowanej powierzchni będą zazdrościć Ci sąsiedzi.
Twoja nowa urządzona przestrzeń dzięki funkcjonalnemu regałowi garażowemu, stanie się oazą na wszystkie Twoje rzeczy.
Regał garażowy sprawi, że Twoja powierzchnia użytkowa będzie prezentować się będzie schludnie i elegancko.
Wydzielisz kącik przeznaczony do pracy, znajdziesz nowe powierzchnie na strefę relaksu lub nową szafkę na narzędzia albo Twój motocykl, który nie wiedziałeś gdzie schować.

Co zyskasz dzięki wykonaniu pod zamówienie regału garażowego?

Tak naprawdę to jedyne praktyczne i niedrogie rozwiązanie pozwalające dobrze zagospodarować Twoją przestrzeń. Po pierwsze regał garażowy to nieodłączny element naszej codziennej przestrzeni. Trudno sobie wyobrazić nasz garaż bez zaprojektowanej i ujętej w ramy metalowe przestrzeni. Walące się narzędzia, zużyte opony, sprzęt do ogrodu, opakowania po płynach do samochodu spowodowałyby, że kompletnie nie dalibyśmy radę wejść do naszego garażu.

Odpowiedzią na wieczny bałagan jest regał garażowy, który idealnie wkomponuje się w nasze codzienne potrzeby.

Drugą zaletą regałów garażowych jest ich indywidualność. Regał garażowy możemy zaprojektować indywidualnie pod każdą naszą dostępną przestrzeń. Tylko Od Ciebie zależy, co, gdzie jak ma zostać zaprojektowane, tak by wszystkie rzeczy czy produkty miały swoje uporządkowane miejsce.

Regały garażowe są w stanie wypełnić każdą przestrzeń, która wydawała nam się niemożliwa do zagospodarowania.

Gdzie najczęściej warto zastanowić się nas zastosowaniem regałów garażowych?

Regały garażowe to idealne i doskonałe rozwiązanie dla warsztatów samochodowych, gdzie każdego dnia przewijają się setki mniejszych i większych części zamiennych, płynów do samochodu. Innym wspaniałym zastosowaniem regałów metalowych są regały do dużych przestrzeni magazynowych lub naszego przydomowego magazynu bądź sklepu. Trudno sobie wyobrazić, szczególnie w branży spożywczej, braku regałów metalowych na zapleczu. Gdzie pomieścilibyśmy towar z dostaw od kontrahentów?

Regały garażowe to nieodłączny element każdej piwnicy. To na nich przechowujemy setki słoików z przetworami. Regały garażowe o indywidualnych kształtach i wymiarach zastępują dawne ciężkie szafy metalowe albo drewniane, które z czasem próchnieją. Regały garażowe mają szereg zastosowań, warto już teraz zastąpić dotychczasowe niepraktyczne rozwiązania stabilnymi, wytrzymałymi i co najważniejsze pojemnymi konstrukcjami metalowymi jakimi są regały garażowe.

Wytrzymałe , solidne  i trwałe

Solidne i trwałe regały garażowe pozwolą Ci na prawidłowe wykorzystanie dostępnych miejsc. Zaufaj sprawdzonej Firmie, która posiada niezbędne doświadczenie w tworzeniu indywidualnych rozwiązań w postaci regałów garażowych. Od teraz Twoje dotychczasowe zmartwienia z wiecznym bałaganem w Twoim garażu znikną!

Zadzwoń pod numer (+48) 535 975 665 i umów się na spotkanie z naszym doradcą.
Wspólnie wybierzemy właściwe rozwiązanie dla Twojego garażu.

Wykonujemy regały garażowe na terenie województwa mazowieckiego, ale nie tylko.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie wykonania regałów garażowych na terenie miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Pruszków, Żyrardów? Skorzystaj z rozwiązań, które od lat z powodzeniem wdrażamy w mniejszych lub większych Firmach. Profesjonalne regały garażowe to rozwiązanie, na które Cię stać!

KONTAKT

logo_steel_welding_2
STEEL WELDING
CZESŁAW RYBKOWSKI
96-313 BUDY-GRZYBEK
ul.ŚWIDERSKIEGO 2A
535 975 665
NIP: 838-1588-743
REGON: 363956869