REGAŁY METALOWE

Regały metalowe

Regały metalowe to jedne z najbardziej poszukiwanych rozwiązań na rynku. Można wyróżnić wśród nich: regały na amortyzatory, regały na opony, regały na chłodnice, regały garażowe. Regały metalowe to rozwiązania dedykowane do różnych branż, spożywczej, logistycznej, przemysłowej, produkcyjnej, motoryzacyjnej. Sprawdzą się w każdych warunkach ze względu na swoje funkcjonalne zalety. Po pierwsze można je wytworzyć pod indywidualne potrzeby, określając ich wymiar, wysokość, szerokość, wagę jaką mają utrzymać na sobie. Regały te można dowolnie skonfigurować tworząc powtarzalne moduły regałowe o tych samych wymiarach i kształtach, zespalając je ze sobą za pomocą śrub lub wsporników do podłoża. Regały metalowe mogą być „zagospodarowane” przez półki wykonane z metalu, płyt MDF, można je obudowywać płytą meblową dla lepszego wrażenia estetycznego. Regały można pomalować na dowolny kolor według palety RAL. Najczęściej w przypadku branży spożywczej jest to kolor biały, a w przypadku firm z obszaru produkcja, magazyn, przemysł jest to kolor niebieski. Regały metalowe można montować wzdłuż ścian budynku, przytwierdzając do ścian i podłoża, można montować do sufitu za pomocą specjalnych wsporników, często występują w rogach budynków, gdzie zagospodarowują w prosty sposób powierzchnię  magazynową (tzw. regały narożne).

Do czego najczęściej używane są regały metalowe?

Do magazynowania różnego typu produktów, najczęściej cięższych, typu opony, chłodnice, amortyzatory, części samochodowe, motocyklowe. Często są wykorzystywane w dużych magazynach, jako podstawowy element hal magazynowych, na których umieszczone są w regałach palety z produktami, kartonami. Duże centra logistyczne i małe zakłady mechaniczne, zakłady produkcyjne, to są te wszystkie miejsca, w których bez problemu natkniemy się na regały metalowe, mniejsze czy większe, narożne, przyścienne, lub przysufitowe.

Regały metalowe wykonane są z blach i profili stalowych, a tylko od formy przeznaczenia i planowanego obciążenia dobierane są odpowiedniej średnicy elementy stalowe – profile czy blachy. Innym ciekawym miejscem, w którym możemy spotkać regały metalowe to pomieszczenia, służące do archiwizacji dokumentów księgowych, finansowych, mniejsze i większe biblioteki.

Miejsca użyteczności publicznej wymagają skutecznego narzędzia, które pozwali im zoptymalizować i maksymalnie wykorzystać każdą dostępną powierzchnię i każde dostępne miejsce. To na regałąch metalowych znajdują się setki tysięcy książek w bibliotekach, setki tysięcy katalogów w archiwach ministerstw, urzędów, dziesiątki tysięcy teczek w instytucjach publicznych.

Każdy dobry logistyk musi pamiętać o tym, że dobra gospodarka magazynowa opierać musi się na dwóch filarach – doskonałej logistyce oraz odpowiednim wyposażeniu hal. To bez regałów metalowych nie obędzie się żaden magazyn, żadna hala przemysłowa, produkcyjna, magazynowa. Najważniejszą rzeczą dla każdego magazynu są właśnie regały metalowe. Trudno sobie wyobrazić magazyn bez nich, a od ich jakości oraz wytrzymałości w głównej mierze opiera się cała efektywność pracy oraz bezpieczeństwo pracowników hal i magazynów.

Dlaczego są takie ważne?

Regały do magazynu stanowią podstawowe i najważniejsze wyposażenie obiektów przemysłowych, gdyż to właśnie dzięki nim, można w większym stopniu wykorzystać przestrzeń, potencjał każdego wolnego miejsca hali, wiaty, magazynu, garażu. Regały metalowe dzięki swojej prostocie wykorzystują każdą pionową przestrzeń hali, gdyż tylko te konstrukcje metalowe umożliwiają piętrowe układanie palet, kartonów i ciężkich pojemników transportowych w sposób bezpieczny dla pracowników. Wytrzymałe i stabilne regały metalowe pozwalają na bezpieczne składowanie towarów, produktów i półfabrykatów o różnej wadze, wielkości oraz zapewniają efektywne wykorzystanie całej dostępnej przestrzeni, tym samym bezpośrednio przyczyniają się do zwiększenia wydajności pracy w magazynie. W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie magazyn bez regałów metalowych, to na nich opiera się cały układ i schemat pracy magazynu.

Zaufaj sprawdzonej Firmie, która posiada niezbędne doświadczenie w tworzeniu indywidualnych rozwiązań w postaci regałów metalowych! Od teraz Twoje dotychczasowe zmartwienia z wiecznym bałaganem w Twoim garażu czy magazynie znikną! Zadzwoń pod numer (+48) 535 975 665 i umów się na spotkanie z naszym doradcą.
Wspólnie wybierzemy właściwe rozwiązanie dla Ciebie czy Twojej Firmy.

Wykonujemy regały metalowe na terenie województwa mazowieckiego, ale nie tylko.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie wykonania regałów metalowych na terenie miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Pruszków, Żyrardów? Skorzystaj z rozwiązań, które od lat z powodzeniem wdrażamy w mniejszych lub większych Firmach. Profesjonalne regały metalowe to rozwiązanie, na które Cię stać!

Regały metalowe to jedne z najbardziej poszukiwanych rozwiązań na rynku. Można wyróżnić wśród nich:
REGAŁY NA AMORTYZATORY
REGAŁY NA OPONY
REGAŁY NA CHŁODNICE
REGAŁY GARAŻOWE

KONTAKT

logo_steel_welding_2
STEEL WELDING
CZESŁAW RYBKOWSKI
96-313 BUDY-GRZYBEK
ul.ŚWIDERSKIEGO 2A
535 975 665
NIP: 838-1588-743
REGON: 363956869