KOTWY FUNDAMENTOWE

Kotwy fundamentowe Din 529.

Kosze kotwowe do mocowania słupów konstrukcji, kotwy fajkowe, kotwy do murłat, kotwy płytkowe, śruby fundamentowe i ściągi to najczęściej spotykane na rynku nazwy określające kotwy fundamentowe Din 529.
Ich zadaniem jest zapewnić stabilność fundamentów przy działaniu sił ukośnych i poprzecznych. Średnice prętów występujące na rynku to przedział od Ø 12 do Ø 45 mm. Kotwy fundamentowe Din 529 mogą być zarówno czarne, jak i ocynkowane, w zależności od potrzeby, preferencji, wymagań projektu czy życzeń klienta.
Kotwy fundamentowe Din 529 dostępne na polskim rynku, bazujące na normach DIN 529, DIN 7992 są kluczowym elementem w posadowieniu większości budynków konstrukcyjnych, hal stalowych czy elementów konstrukcyjnych do podłoża.
Śruby fundamentowe, bo taką nazwę też można znaleźć na rynku produkowane są według normy DIN 529 oraz według specyfikacji i rysunków technicznych dostarczonych przez klienta.

W czym mogą nam pomóc kotwy fundamentowe?

Kotwy fundamentowe Din 529 to elementy konstrukcyjne kotwiące, których zadaniem jest łączenie korpusów maszyn i urządzeń oraz konstrukcji stalowych z fundamentami czy innymi powierzchniami.
Aby to zrobić trzeba właśnie zastosować odpowiednie elementy kotwiące jakimi są kotwy fundamentowe Din 529.
Wykonujemy od lat z powodzeniem różne typy kotew fundamentowych.
Warto wiedzieć, że kotwy fundamentowe Din 529 dzielą się w zależności od cech konstrukcyjnych elementu kotwiącego na następujące typy:  fajkowe,  kształtowe, młoteczkowe, dwustronne.
Pierwsze trzy typy kotew fundamentowych Din 529 mogą się dodatkowo dzielić w zależności od kształtu trzpienia, który jest ich najważniejszym elementem na: podsadzone, stożkowe w obrębie młoteczkowych.
W obrębie fajkowych kotew fundamentowych Din 529 można wyróżnić: proste, wygięte i zamknięte.
A w obrębie kotew fundamentowych Din 529 kształtowych najczęściej stosuje się podział na kotwowe i faliste.
Często spotykaną formą kotew fundamentowych Din 529 kosze fundamentowe. To nic innego jak skompletowany i zespawany zestaw kilku kotew fundamentowych (najczęściej czterech), który tworzy kosz fundamentowy.
Kosze fundamentowe są najczęściej wykonywane na indywidualne zlecenia klientów według przekazanego szablonu, dokumentacji, specyfikacji technicznej bądź projektu technicznego opracowanego na podstawie opisu klienta.
Jesteś zainteresowany rozwiązaniami, które w trwały i stabilny sposób połączą Twoje konstrukcje stalowe czy produkty z podłożem? Sprawdź ofertę Steel Welding! Zaufaj sprawdzonej Firmie, która wykona Ci kotwy fundamentowe według Twojego gotowego projektu lub na podstawie wykonanego przez nas rysunku technicznego.

Planujesz postawienie konstrukcji wymagających kotwienia? Wybierz Steel Welding!

Pracujemy na terenie województwa mazowieckiego, ale nie tylko. Jesteś inwestorem z terenu Grodziska Mazowieckiego, Pruszkowa, Brwinowa, Podkowy Leśnej, Błonia i okolic, nie wahaj się skontaktować z nami! Doradzimy i wspólnie na miejscu doradzimy najlepsze rozwiązanie.
Zadzwoń pod numer (+48) 535 975 665 i umów się na spotkanie z naszym doradcą.
Wspólnie wybierzemy właściwe rozwiązanie dla Ciebie lub Twojej Firmy.
Skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie.

KONTAKT

logo_steel_welding_2
STEEL WELDING
CZESŁAW RYBKOWSKI
96-313 BUDY-GRZYBEK
ul.ŚWIDERSKIEGO 2A
535 975 665
NIP: 838-1588-743
REGON: 363956869