OGRODZENIA ŁUPANE

Ogrodzenia łupane dopasowane do posiadłości

Szukasz rozwiązań indywidualnych dla Swojego ogrodzenia? Marzy Ci się nieszablonowa forma okalająca Twoją posiadłość?
Już teraz pomyśl o ogrodzeniach łupanych! To bardzo ciekawa alternatywa dla ogrodzeń z kamienia czy murów betonowych, a przez nierówną powierzchnię pustaków łupanych ogrodzenie tego typu często imituje kamień naturalny.

Jakie są jeszcze zalety ogrodzeń łupanych?
Najważniejsza cecha to wysoka trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Do tego ich konserwacja jest prosta i nie sprawia najmniejszych problemów.
Szukasz rozwiązań ekonomicznych a przy tym estetycznych?
Nie zastanawiaj się nawet przez chwilę! Ogrodzenia łupane idealnie wpisują się w Twoje potrzeby!
Tego typu ogrodzenia buduje się z pustaków łupanych lub betonu łupanego. Ich różny kolor – jest zależny od możliwości produkcyjnych linii konkretnego producenta. De facto ilość wariantów kolorystycznych jest niemal nieograniczona przy tego typu materiale.
Warto jednak skupić się nie na kolorze a prostocie montażu.

Gdzie są najczęściej wykorzystywane
Wielokrotnie zdarzało się każdemu z nas mijać podczas rowerowych wycieczek domki jednorodzinne ogrodzone luksusowymi ogrodzeniami.
Wjeżdżając na teren zamkniętego osiedla bloków mieszkalnych do znajomych zwróciłeś uwagę na ciekawe ogrodzenie? A może zachwyciłeś się ogrodzeniem, okalającym zakład przemysłowy, do którego jesteś umówiony na spotkanie?
Wszędzie tam mieliśmy do czynienia właśnie z ogrodzeniami łupanymi.
Oferta naszej Firmy nie ogranicza się tylko do budowy ogrodzeń z pustaków łupanych, ale również do wykonania fundamentów, budowy słupków oraz murów ogrodzeniowych. Wszystkie tego typu prace stoją na wysokim poziomie.
Zapewniamy wyspecjalizowanych fachowców, dzięki temu nasze prace cieszą się od lat zadowoleniem klientów, którzy polecają nas kolejnym firmom.

Zależy Ci na czasie i elegancji?
Wybierz ogrodzenia łupane! W prosty i szybki sposób dopasujesz poszczególne elementy, nie będziesz musiał się martwić, że coś nie będzie pasowało, a regularne kształty zapewnią Ci szybkie ustawienie całego ogrodzenia.
Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo, oferujemy budowę ogrodzeń z pustaków łupanych, wykonanie fundamentów, budowę słupków oraz murów ogrodzeniowych.
Dzięki ekipie wysokiej klasy fachowców nasze realizacje stoją na wysokim poziome i cieszą się od lat zadowoleniem klientów.

KONTAKT

logo_steel_welding_2
STEEL WELDING
CZESŁAW RYBKOWSKI
96-313 BUDY-GRZYBEK
ul.ŚWIDERSKIEGO 2A
535 975 665
NIP: 838-1588-743
REGON: 363956869