BRAMY PRZESUWANE

Bramy przesuwane wysokiej jakości

Skorzystaj z Firmy SteelWeding, która wykonuje bramy przesuwne w dowolnym wymiarze oraz wzorze na konstrukcji stalowej!

Sprawdź nas! W stałej ofercie mamy również bramy kute, bramy przemysłowe z wypełnieniem panelowym lub sztachetami drewnianymi.
Wszystkie nasze bramy stalowe zabezpieczone są przed korozją ocynkiem ogniowym i lakierem proszkowym.
Jesteś zainteresowany profesjonalnym wykonaniem oraz montażem bram przesuwnych?
Wybierz Firmę SteelWeding, która da Ci gwarancję poprawnego montażu Twojej bramy przesuwanej oraz zapewni bezawaryjny komfort użytkowania na długie lata!
Potrzebujesz sprawdzonej Firmy na rynku, która specjalizuje się w montażu bram przesuwnych?
Skorzystaj z bezpłatnej wyceny, pomiaru oraz transportu wykonanej bramy przesuwnej na terenie województwa mazowieckiego!

Bramy przesuwane – poznajmy się bliżej

To rodzaj bram metalowych, które dziś są jednymi z najpopularniejszych na rynku. To po nie sięgają zarówno klienci prywatni jak i firmy.

Z czego wynika ten fenomen popularności?
Brama przesuwana wymaga tylko jednego silnika, a dwuskrzydłowa aż dwóch, ma też własne prowadnice. Więc już sam koszt przygotowania miejsca na starcie jest niższy, bo nie musi ono być idealnie równe jak w wypadku bramy dwuskrzydłowej.
Z punktu widzenia klienta łatwo jest ocenić walory bramy przesuwane w stosunku do innych bram. Pierwsza i najważniejsza cecha bram przesuwanych, którą doceniają klienci to trwałość.
Zastanów się ile razy malowałeś na przestrzeni lat Twoją zwykłą bramę. Ile razy musiałeś dbać o jej zawiasy, systematycznie je smarując, ile razy głowiłeś się nad tym, po co komuś przyszło do głowy skonstruowanie tak fikuśnej konstrukcji bramy, która jest podatna na uszkodzenia mechaniczne?
Nad tymi wszystkimi pytaniami nie musisz się zastanawiać w przypadku bramy przesuwanej.
Bramy przesuwne dzięki swojej prostocie wykonania nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych na większą skalę. Są przy tym trwałe, ponieważ ich konstrukcja nie jest fantazyjnie wykonana, a raczej ma jakiś prosty standardowy kształt.
Bramy przesuwne są przy tym idealnie pomalowane proszkowo, dzięki takiemu zabezpieczeniu wytrzymują co najmniej kilkanaście lat, zanim pojawią się pierwsze oznaki zużycia materiału.
Najbardziej popularną wielkością bramy przesuwne na rynku jest brama 4-metrowa. Nie jest to jednak jedyny wariant dostępny na rynku. Występują zarówno dłuższe, jak i znacznie krótsze. Każdy z nas zwykłych użytkowników tego tupu bram, wie, że w bramie okalającej ogrodzenie posesji nie muszą się mijać dwa samochody naraz.
Wystarczy, że zmieści się jeden, a do tego wystarczy maksymalnie 3 metry przestrzeni użytkowej. Bramy przesuwne mają konstrukcję wydłużoną. Jak należy to czytać? W taki sposób, że jeśli światło przejazdu wynosi 3 metry, to trzeba doliczyć jeszcze jakiś metr na tzw. przeciwwagę, która stanowi usztywnienie konstrukcji całej bramy. (de facto potrzebujemy na naszą bramę przesuwną w takim przypadku 4 metrów powierzchni).
Jak zaopatruje się rynek na bramy przesuwne?
Dziś większość projektów domów jest asymetryczna, więc wjazd do naszej posesji jest najczęściej umieszczony z boku.
Większość inwestorów prywatnych dzięki takiemu układowi przeprowadza prosty podjazd do garażu idący na wprost bramy przesuwnej.
Drugi ważny czynnik przemawiający za częstym wyborem przez inwestorów bram przesuwnych do swoich ogrodzeń posesji jest taki, że większość działek, szczególnie tych w miastach, jest szeroka, ale niezbyt głęboka (płytka).
Miłośnicy rozwiązań w postaci bram przesuwnych mówią wprost, dlaczego je wybierają spośród różnych dostępnych typów bram na rynku.
Cenią je za prostą konstrukcję, elegancję, wygodę w użytkowaniu praktycznym i estetykę wykonania. Przeciwnicy tego typu rozwiązań zapewne znaleźliby jako przeciwwagę mnóstwo wad. Nie ma na rynku bram idealnych, mogą być tylko lepiej lub gorzej wykonanie, poprawnie lub źle zamontowane, co wpływa na odbiór przez klientów poszczególnych typów bram dostępnych na rynku.
Aby mieć pewność, że Twoja brama będzie Ci służyła na długi okres czasu zleć wykonanie i montaż profesjonalnej Firmie Steelweding, która zapewni Ci komfort użytkowania na długie lata.

KONTAKT

logo_steel_welding_2
STEEL WELDING
CZESŁAW RYBKOWSKI
96-313 BUDY-GRZYBEK
ul.ŚWIDERSKIEGO 2A
535 975 665
NIP: 838-1588-743
REGON: 363956869