BRAMY PANELOWE

Bramy panelowe z gwarancją jakości

Szukasz najczęściej wybieranych przez klientów bram do ogrodzenia posesji mieszkalnych?
Jesteś inwestorem, który poszukuje sprawdzonych rozwiązań zabezpieczających budowane przez Ciebie osiedla, obiekty sportowe, gospodarcze czy wojskowe.
Wybierz bramy panelowe, wykonane z mocnej stalowej konstrukcji, które idealnie sprawdzą się zarówno do ogrodzenia Twojej nieruchomości jak i zapewnią ochronę nieruchomościom komercyjnym, typu osiedla, obiekty sportowe, gospodarcze, wojskowe czy parki krajobrazowe.
Panele, które są częścią systemów ogrodzeniowych poddawane są procesowi cynkowania ogniowemu co sprawia, że nie wymagają one żadnych zabiegów konserwujących a ich trwałość cieszyć Cię będzie przez wiele lat.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno całe kompletne bramy panelowe, jak i poszczególne jego elementy w postaci na przykład furtek.

Bramy panelowe mogą być zarówno przesuwne, skrzydłowe lub dwuskrzydłowe.
Panele ogrodzeń, bram, furtek są zgrzewane punktowo oraz najczęściej potrójnie przetłaczane. Ich standardowa szerokość wynosi 2500 mm a wymiary oczka to 200x50mm.
Panele będące częścią ogrodzenia, wykonane są z różnej grubości prętów w wysokościach 1,2 m, 1,5 m, 1,7 m, 2,0 m. W takich samych wysokościach dostępne są bramy i furtki panelowe.

Bramy, furtki czy całe systemy panelowe są w standardzie ocynkowane oraz dodatkowo malowane proszkowo na wskazany kolor z palety RAL.

Poszukujesz indywidualnych rozwiązań skrojonych na miarę Twoich potrzeb?

Zamów u nas kompletny system ogrodzenia panelowego wraz z furtką oraz bramą przesuwną lub skrzydłową w dowolnym wymiarze!
Wystarczy jeden telefon a nasi doradcy przyjadą we wskazane miejsce i dokonają pomiaru oraz wyceny.

KONTAKT

logo_steel_welding_2
STEEL WELDING
CZESŁAW RYBKOWSKI
96-313 BUDY-GRZYBEK
ul.ŚWIDERSKIEGO 2A
535 975 665
NIP: 838-1588-743
REGON: 363956869