BRAMY DWUSKRZYDŁOWE

Bramy dwuskrzydłowe do każdej posesji

Każde ogrodzenie posesji prywatnej czy obiektu przemysłowego posiada bramę wjazdową.
Trudno sobie wyobrazić ogrodzenie bez bramy, która jest integralną częścią każdego ogrodzenia.
W zależności od potrzeb, upodobań, możliwości (parametrów technicznych) posiadanej przez nas działki wybieramy odpowiednią bramę wjazdową.
To tak naprawdę tylko od nas zależy, czy nasza brama będzie jednoskrzydłowa, dwuskrzydłowa, z mechanizmem automatycznym do otwierania bramy czy bez niego.

Bramy dwuskrzydłowe dopasowane do ogrodzenia

Bramę traktujemy najczęściej jako element estetyczny, reprezentacyjny na zewnątrz, jako swoistą wisienkę na torcie całości ogrodzenia. To ona ma zwracać uwagę swoim wyglądem, funkcjonalnością, ma idealnie komponować się z całością ogrodzenia.
To dlatego jak decydujemy się na ogrodzenie kute, to byłoby dużym błędem gdybyśmy zdecydowali się na bramę wykonaną z profili wypełnionych drutami czy bramę panelową lub odwrotnie mieli bramę kutą a całe ogrodzenie wykonane z gotowych paneli.
Planując zamontowanie naszej bramy nie możemy zapomnieć o przepisach prawa budowlanego, które może nam dużo podpowiedzieć w zakresie wyboru właściwej bramy. Dlaczego?
Prawo budowlane jasno wskazuje, że wszystkie skrzydła bram muszą być otwierane do wewnątrz naszej działki, dlatego już na etapie planowania ogrodzenia powinniśmy wiedzieć jaki rodzaj bramy będzie dla nas najlepszy.
Najczęściej spotykaną formą bramy wjazdowej są bramy dwuskrzydłowe. Ten model bramy ma wiele zalet. Po pierwsze, nie musimy jej umieszczać jak w przypadku bramy jednoskrzydłowej w narożniku działki (by skrzydło otwierało się na ogrodzenie) a tak naprawdę w dowolnym miejscu ogrodzenia, czyli tam gdzie nam najbardziej zależy. Musimy oczywiście pamiętać o tym, żeby zostawić sobie wystarczająco dużo miejsca na swobodne otwieranie się skrzydeł bez konieczności uszkodzenie budynku lub elementów ogrodu.
Bardzo dobrym i praktycznym rozwiązaniem w przypadku bram dwuskrzydłowych jest zamontowanie systemów automatycznego otwierania ze względu na wygodę korzystania, np. z pilota nie wychodząc z samochodu.
Bramy dwuskrzydłowe jak każdy inny element ogrodzenia mogę być wykonane z gotowych paneli, modułów, profili metalowych wypełnionych drutem. Mogą być też wykonane na indywidualne zamówienia, kute na specjalny kształt czy wzór pasujący do całości ogrodzenia.
Nasze doświadczenie pozwala nam już na początku drogi podejmować decyzje, które wyeliminują błędy montażowe i sprawią, że klient będzie zadowolony z wyboru naszej firmy do Swojego prowadzonego projektu.

Jak możesz się z nami skontaktować?
Zadzwoń lub wyślij emaila, możesz się z nami również skontaktować za pomocą formularzu kontaktu na stronie www.

KONTAKT

logo_steel_welding_2
STEEL WELDING
CZESŁAW RYBKOWSKI
96-313 BUDY-GRZYBEK
ul.ŚWIDERSKIEGO 2A
535 975 665
NIP: 838-1588-743
REGON: 363956869