AUTOMATYKA DO BRAM

Automatyka do bram – usprawnij swoje życie

Któż z nas nie marzy o tym, by po ciężkim dniu pracy móc wjechać do swojej posesji bez wychodzenia z samochodu (szczególnie zimą) i „siłowania się” ze swoją bramą czy szukania kluczy do kłódki, która zabezpiecza naszą bramę przed nieproszonymi gośćmi.
Taką gwarancję komfortu a jednocześnie bezpieczeństwa zapewni Ci automatyka do bram wjazdowych. Nie ma nic wspanialszego niż połączenie Twojej wymarzonej bramy z rozwiązaniem, które zapewni Ci niezawodną pracę przez długie lata.
Jeśli myślisz, że automatyka do bram jest dziecinnie prosta do wybrania, to jesteś w błędzie. Fachowcy z hipermarketów budowlanych zasypią Cię setkami pytań, na które w większości nie będziesz znał odpowiedzi. Kluczowe kwestie przy wyborze automatyki do bram leżą w detalach.
Aby zapewnić niezawodną pracę Twojego automatu do bram przez długi okres czasu, musisz już na samym początku wiedzieć, do jakiego typu bramy chcesz go użyć. Na rynku są bowiem automaty do bram dopasowane do bram skrzydłowych, przesuwnych, dwuskrzydłowych.
Już teraz zastanów się, czy nie wybrać Firmy, która sprawi, żeby wszystko działało tak jak należy. Zaufaj fachowcom z branży, którzy szybko i rzetelnie i co najważniejsze z Twoim udziałem zamontują właściwy automat do bramy.
Czy wiesz, że automaty do bram wcale nie muszą mieć sporej mocy ani nie muszą przesuwać strasznie ciężkich bram? Gdzie tkwi ich sekret? W precyzyjnie dobranych detalach, to one decydują o tym żeby wszystko sprawnie funkcjonowało. Pamiętaj o tym, że automaty do bram często pracują w trudnych warunkach zewnętrznych. Niewłaściwe zastosowane rozwiązanie spowoduje awarie Twojej bramy a dla Ciebie będzie oznaczało spory wydatek związany z naprawą lub wymianą zastosowanej automatyki.
Na pierwszy rzut oka automaty do bram przesuwnych wydają się dużo prostszymi zestawami, niż ich imienniczki do bram skrzydłowych. To jednak również nie jest do końca prawdą, bo zarówno jedne jak i drugie muszą wyróżniać się jakością, aby zapewnić bezawaryjne działanie przez długie lata.

Parametry, na które zwróć uwagę!


Na pewno musisz sprawdzić, jaka jest maksymalna długość Twojej bramy oraz jej masa. Na rynku są bowiem np. automaty dedykowane do bram przesuwnych, które poradzą sobie z 5-metrową bramą ważącą 600 kg ale już niekoniecznie z 8 metrową.
Na co jeszcze musisz zwrócić uwagę podczas zakupu i wyboru automatu do bramy? Innymi istotnymi parametrami automatyki dla bram przesuwnych, jest moc silnika, prędkość przesuwu oraz siła.
Powinieneś też zapoznać się z podawanym przez producentów automatów poborem prądu. Jeśli nie interesują Cię parametry techniczne, to Twojej uwadze na pewno nie ujdzie, jedna cecha, która ma duże znaczenie dla wielu użytkowników. To fakt spowolnienia zamykania Twojej bramy im bliżej jej do całkowitego zamknięcia, co zapobiega uderzeniu jej z dużą siłą.
Nie będziemy zaprzątać Twojej głowy innymi cechami automatów typu wbudowanymi systemami elektronicznej kontroli ruchu, fotokomórkami analogowymi czy cyfrowymi.
Od tego wszystkiego masz fachowców, których zadaniem jest zapewnienie by brama poruszała się gładko i bez niepotrzebnych zacięć na całej swojej długości pracy.
Nie masz czasu na ciągłe śledzenie opinii w necie o producentach automatyki?
Masz dość wertowania poszczególnych funkcjonalności zestawów do automatyki?
Nie chcesz wgłębiać się w szczegóły dotyczące właściwej głębokości osadzenia czy wysokości bramy?
Nie wiesz, czy wielkość pilota ma wpływ na pracę automatyki do Twojej bramy?
Zaufaj sprawdzonej i rzetelnej Firmie, która od lat zajmuje się produkcją i montażem bram wjazdowych oraz ogrodzeń. Zapoznaj się z naszą ofertą w obszarze bram skrzydłowych, przesuwnych oraz automatyki, ogrodzeń łupanych, panelowych, przemysłowych oraz balustrad.

KONTAKT

logo_steel_welding_2
STEEL WELDING
CZESŁAW RYBKOWSKI
96-313 BUDY-GRZYBEK
ul.ŚWIDERSKIEGO 2A
535 975 665
NIP: 838-1588-743
REGON: 363956869