BALUSTRADY

Balustrady godne zaufania.

Szukasz właściwej balustrady, aby zabezpieczyć Swoje schody, taras, balkon?
Oczekujesz rozwiązań dedykowanych do placówek medycznych, ośrodków zdrowia, budynków użyteczności publicznej?
Zastanawiasz się jaki produkt idealnie sprawdzi się w podjazdach dla osób niepełnosprawnych?

Wybierz balustrady, które zapewnią Ci skuteczną formę ochrony zdrowia i życia Twoich bliskich a firmom komfort bezpieczeństwa ich klientów na wiele lat.
Balustrady to produkt prosty w utrzymaniu, który jest właściwym rozwiązaniem dla zabezpieczenia schodów zewnętrznych i wewnętrznych, tarasu Twojego nowego domu, balkonu Twojej rezydencji czy podjazdu dla osób niepełnosprawnych.
Wspaniale sprawdzi się w budynkach i obiektach użyteczności publicznej, zakładach pracy, dużych korporacjach, szkołach, placówkach medycznych, szpitalach, wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z dużym natężeniem ruchu klientów w różnym wieku.
Obserwujemy rynek i błyskawicznie dopasowujemy się do potrzeb klientów.
Staramy się wciąż poszerzać naszą ofertę o nowe produkty i usługi, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy konkurencyjni na rynku, błyskawicznie reagujemy na zmieniające się otoczenie rynkowe.
Nasza oferta zawiera wiele praktycznych rozwiązań, które zapewniają Tobie lub Twojej Firmie bezpieczeństwo na codzień.

Jesteśmy ekspertami w obszarach:

Balustrady zewnętrzne (np. balkonowe, tarasowe) i wewnętrzne
⦁ Poręcze
⦁ Barierki
⦁ Podjazdy dla osób niepełnosprawnych
⦁ Ogrodzenia, bramy, furtki
⦁ Daszki, zadaszenia
⦁ Architektura ogrodowa
⦁ Zamówienia specjalne, nietypowe

Co powinieneś wiedzieć o balustradach?

Balustrady są spawane z profili stalowych w pionowych i poziomych wzorach
lub kute wykonane z pełnych prętów i kutych elementów ozdobnych kowalstwa artystycznego. Jedne i drugie są najczęściej ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo w celu wyeliminowania pojawienia się korozji (szczególnie na spawanych elementach).
Proponujemy Państwu szeroki wybór gotowych, sprawdzonych wzorów, a także konstrukcje wykonywane według Państwa indywidualnego pomysłu, projektu czy przesłanego rysunku technicznego.
Występują również na rynku balustrady zewnętrzne wykonane ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304 i 316 o powierzchni szlifowanej i polerowanej.
Te ostatnie wspaniale sprawdzają się jako element wykończenia balkonów, tarasów czy schodów na wymiar.
Warto zaznaczyć, że balustrady ze stali nierdzewnej charakteryzują się estetycznym wyglądem, trwałością oraz nowoczesnym designem, nieosiągalnym przy tradycyjnych balustradach spawanych czy kutych.
Balustrady spawane z wysokiej jakości atestowanej stali nierdzewnej to nie tylko bowiem dowolnym wzór oraz kształt, ale przede wszystkim dowolne wypełnienie w postaci: linki nierdzewnej, szkła lub rury nierdzewnej.
Wszystkie nasze produkty są dopasowane, zarówno pod względem wymiarów, stylu, do konkretnego wnętrza lub architektury budynku, który nam powierzono.

Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu balustrad, poręczy, barierek i lekkich konstrukcji metalowych. Staramy się aby projekt nam powierzony od samego początku do końca został zrealizowany według wskazówek naszego klienta. Zależy nam by klient był ważną częścią realizowanego projektu a nie personą non grata.
Podpowiadamy rozwiązania, co do których jesteśmy przekonani, że klient również będzie z nich zadowolony.
Nasz obszar działania w obrębie balustrad i innych produktów z metalu nie ogranicza się tylko do województwa mazowieckiego. Działamy na terenie całej Polski.
Zamówione i wykonane przez nas produkty dostarczamy klientowi własnym transportem na wskazany adres.
Wszystkie balustrady są przez nas wykonane z wysokiej jakości materiałów.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego rodzaju metalowe balustrady o nowoczesnym lub klasycznym charakterze, minimalistyczne i proste w formie oraz o fantazyjnych, niestandardowych kształtach, montowane zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych czy użytkowych, jak również w przestrzeni otwartej, miejskiej czy publicznej architekturze.
Nasi doradcy na każdym etapie prac służą Państwu profesjonalną pomocą i fachową radą.

KONTAKT

logo_steel_welding_2
STEEL WELDING
CZESŁAW RYBKOWSKI
96-313 BUDY-GRZYBEK
ul.ŚWIDERSKIEGO 2A
535 975 665
NIP: 838-1588-743
REGON: 363956869